Handlowiec zarobki od 2000zł
SELENA
Łódź, Łódzkie
3 d. temu

Firma poszukuje pracownika do pracy w dziale handlowym na stanowisku : Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy : Łódź Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za zadania związane z przygotowywaniem ofert, kontaktem z klientem oraz podpisywanie umów handlowych.

Osoba na tym stanowisku ściśle współpracuje z pracownikami działu handlowego. Zakres obowiązków :

  • Przygotowanie prezentacji dla klientów,
  • Przygotowanie oferty dla branży,
  • Spotkania z klientami, przedstawianie oferty,
  • Podpisywanie umów,
  • Utrzymywanie relacji z klientami. Czego oczekujemy :
  • dobrej organizacji pracy,
  • realizacji wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • kreatywności i samodzielności, Co oferujemy :
  • pracę w młodym, przyjaznym oraz dynamicznym zespole,
  • udział w innowacyjnym projekcie zajmującym się rozszerzoną rzeczywistością,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wparcie merytoryczne i organizacyjne,
  • niezbędne narzędzia do pracy Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych