NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO oraz POMOC NAUCZYCIELA
Filey Sp. z o.o., Centrum Rozwoju Da Vinci (CRDV.PL)
Warszawa, Mazowieckie
8 d. temu

Szukamy uśmiechniętych, kreatywnych i energicznych osób na stanowiska : NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO oraz POMOC NAUCZYCIELA Miejsce pracy : Warszawa, Włochy Opis stanowiska : -

prowadzenie zajęć zgodnie z podstawą programową - opieka nad dziećmi Oczekiwania : - wykształcenie kierunkowe pedagogiczne (opcjonalnie w trakcie studiów) Oferujemy : -

stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę po okresie próbnym - pracę w nowoczesnej placówce - możliwość rozwoju - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne -

atrakcyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres : Więcej informacji o naszym przedszkolu znajdziesz na stronie www.

crdv.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Jednocześnie informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Filey Sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fasolowej 13 / U2. Dane przetwarzane są dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich, żądania usunięcia, przeniesienia ich oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Filey Sp. z o.o. nie będzie przekazywać danych innym podmiotom. Dane będą przechowywane nie dłużej, niż jest to niezbędne dla przeprowadzenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 6 miesięcy.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Osobom aplikującym w każdej chwili przysługuje prawo skierowania prośby o zaprzestanie przetwarzania danych osobowych, które jej dotyczą, na adres :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku