Specjalista/Programista ML
OPEGIEKA Sp. z o.o.
Elbląg
19 d. temu

Opis stanowiska :

  • tworzenie i rozwój oprogramowania w technologii Machine Learning i Computer Vision,
  • implementacja testów jednostkowych,
  • prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji związanej z tworzonym oprogramowaniem,
  • aktywna współpraca z zespołem produkcyjnym.
  • Wymagania :

  • umiejętność programowania w technologii ML / CV,
  • znajomość systemów kontroli wersji typu : Git, Subversion,
  • znajomość języka Python
  • wiedza z zakresu SQL i doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych PostgreSQL lub Oracle,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku programisty / projektanta,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • zaangażowanie, kreatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane :

  • znajomość zobrazowań i formatów fotogrametrycznych i satelitarnych
  • znajomość technologii LIDAR,
  • znajomość zagadnień z obszaru GIS i kartografii.
  • Oferujemy :

  • stałe zatrudnienie - umowę o pracę,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • pracę w ciekawych międzynarodowych i krajowych projektach,
  • pracę w oparciu o zwinne metodyki tworzenia oprogramowania,
  • pracę w ramach centrum badawczo rozwojowego w jednej z czołowych firm branży GIS / IT w Polsce,
  • dostęp do najnowszych technologii z obszaru IT i GIS, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i podejmowania nowych wyzwań zawodowych.
  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres e-

    mail w temacie : SPECJALISTA AR

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych