Business Development Manager
Comarch
Wroclaw, Polska
5 d. temu

Opis stanowiska :

  • Udział w tworzeniu specyfikacji technicznej i biznesowej oferowanych rozwiązań
  • Współpraca z działem sprzedaży oraz z zespołami produkcyjnymi
  • Udział w pracy nad przygotowaniem części technicznej oferty przy współpracy z programistami
  • Rozumienie i stałe śledzenie trendów technologicznych oraz identyfikacja możliwości biznesowych
  • Różnorodne działania sprzedażowe, kontakt z Klientem, w tym spotkania oraz obecność na targach i konferencjach
  • Udział w przygotowaniu materiałów promocyjnych oferty biznesowej
  • Współpraca z Kierownikiem produktu oraz działem marketingu i sprzedaży
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe
  • Orientacja na rozwój kariery w rozwoju produktu, konsultingu międzynarodowym lub sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość niemieckiego i innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość branży IT Security, Telekomunikacja lub Telemedycyna
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w prezentacjach biznesowych oraz negocjacjach handlowych
  • Znajomość prawa z zakresu zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy :

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji oraz premię zależną od osiąganych wyników
  • Liczne wyzwania zawodowe i możliwość dynamicznego rozwoju
  • Sprzedaż innowacyjnych rozwiązań
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Współpraca z zespołem profesjonalistów
  • Uzestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych