SALES MANAGER
Meeting Planner Sp. z o.o.
Ożarów Mazowiecki
7 d. temu

Opis firmy

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel to nowoczesne centrum konferencyjno-kongresowe w Ożarowie Mazowieckim, oddalone zaledwie 12 km od centrum Warszawy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do współpracy doświadczonych osób do Działu Sprzedaży

Opis stanowiska

  • Sprzedaż usług hotelowo-konferencyjnych (spotkania, bankiety, eventy, konferencje, catering)
  • Podtrzymywanie długofalowych kontaktów z istniejącymi klientami
  • Prowadzenie rozmów biznesowych i negocjacji z Klientami
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Współpraca z pozostałymi działami Hotelu
  • Monitoring rynku
  • Wymagania

  • Doświadczenia z klientami z sektora MICE
  • Wysokich umiejętności negocjacyjnych
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Zaangażowania i profesjonalizmu
  • Doskonałej organizacji czasu własnego i pracy w zespole
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia zawodowe
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i możliwości awansu
  • Przyjazną atmosferę
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy : z dopiskiem w tytule "Sales Manager". Prosimy o dopisanie klauzuli : Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w powyższej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, prowadzonego przez MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp.

    z o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 177 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.

    U. z 2002 r, nr 101 poz 926, z późniejszymi zmianami). Podanie danych jest dobrowolne. Tym samym oświadczam, iż zostałem poinformowany o prawie do ich wglądu.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych