Content Editor (m/f)
Westwing Home & Living
Warsaw, Poland
18 d. temu

Zadania :

  • Aranżacja i ekspozycja produktów na stronie westwing.pl
  • Tworzenie oprawy wizualnej kampanii sprzedażowych
  • Tworzenie oprawy tekstowej kampanii sprzedażowych
  • Przygotowywanie treści ofert produktowych oraz opisów marek
  • Wyszukiwanie interesujących informacji w obszarze home&living
  • Selekcja produktów w kampaniach sprzedażowych
  • Tłumaczenie tekstów z języka angielskiego na język polski
  • Wymagania :

  • Umiejętność aranżacji i stylizacji
  • Znajomość trendów wnętrzarskich
  • Zrozumienie grupy docelowej kobiety 30+
  • Gust i wyczucie stylu
  • Odpowiedzialność, przedsiębiorczość i kreatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point) i j. angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w ekspozycji produktów
  • Oferujemy :

  • Udział w budowaniu firmy, która inspiruje Polaków do otaczania się pięknymi przedmiotami
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny
  • Pracę w niehierarchicznej i przyjaznej atmosferze
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych