Pracownik Obsługi Klienta w Legnicy
Poczta Polska S.A.
Legnica, Dolnośląskie
4 d. temu

Jesteśmy największym pracodawcą w Polsce i Narodowym Operatorem Pocztowym. Zatrudniamy na umowę o pracę prawie 80 000 Pracowników.

Znajdujemy się w pierwszej 50 najlepszych pracodawców! U nas zyskasz : stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę (okres próbny, lub zastępstwo), pensję zawsze na czas i premię miesięczną, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

Skontaktuj się z nami, jeśli : masz wykształcenie minimum średnie, profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca, potrafisz obsługiwać komputer, znasz pakiet MS Office na poziomie podstawowym, jesteś osobą komunikatywną i zorganizowaną, jesteś gotowy / a do pracy zmianowej.

Mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta i sprzedaży. Na Twój dzień pracy będzie się składać : profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż towarów handlowych w urzędzie pocztowym, bieżąca rejestracja danych do systemu operacyjnego, sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży.

Cenimy różnorodność! Czekamy na Twoje CV Jeśli chce Pani / Pan zaaplikować na ogłoszenie oraz podać dane osobowe, informujemy że firma Poczta Polska S.

A. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w przypadku uzyskania Pani / Pana dobrowolnej zgody. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pocztę Polską S.

A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie internetowej Poczty Polskiej S.

A. Klauzula informacyjna znajduje się na stronie internetowej Poczty Polskiej S.A. pod adresem : http : / / www.poczta-polska.

pl / hermes / uploads / 2018 / 05 / Klauzula-informacyjna RODO.pdf Aplikacja na ogłoszenie wiąże się z koniecznością zapoznania się z klauzulą informacyjną.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku