Sprzątanie na terenie JW - Gdynia Grabówek
Sanpro Consulting BPO
Gdynia, Pomorskie
2 d. temu

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp.k. (nr cert.13953) będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta poszukuje osób do wykonywania czynności porządkowych na terenie Jednostki Wojskowej w Gdyni .

Praca w godzinach 7 : 30-14 : 30 Obowiązki : -sprzątanie pomieszczeń socjalnych i sanitarnych -sprzątanie ciągów komunikacyjnych -

inne bieżące prace porządkowe na terenie jednostki Wymagania : -rzetelność w wykonywaniu obowiązków -dobra organizacja pracy Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8 : 00-16 : 00 pod nr : 510 012 861 , 727 003 036, 510 012 290 lub wysłanie wiadomości poprzez portal lento.

pl . Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko pracownika porządkowego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16 .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku