Front end developer: Mid, Senior
Pearson Frank International
Poland, Wrocław
11 d. temu

Mamy przyjemność ogłosić, iż pojawiła się niepowtarzalna okazja by dołączyć do jednego z najlepszych zespołów developerskich w Polsce.

Jako członek zespołu będziesz pracował w oparciu o najnowsze technologie przy tworzeniu własnych produktów ramię w ramię z najlepszymi programistami w kraju!

Nasz Klient to globalny dostawca technologii w zakresie interaktywnych porad dotyczących produktów. Tworzą rozwiązania SaaS dla przedsiębiorstw, które są stosowane na stronach internetowych, w sklepach internetowych oraz w punktach sprzedaży wiodących sprzedawców detalicznych i marek.

Firma powstała w 2006 roku jako startup ,która dynamicznie się rozwija i obecnie zatrudnia 100 specjalistów. Klient szczyci się swoim zespołem pracowników i stwarza im warunki do rozwoju zawodowego by stopniowo zapewniać coraz wyższy poziom świadczonych usług.

Wymagania :

Wcześniejsza praca w oparciu o JavaScript, jQuery

Język angielski komunikatywny

Wykształcenie wyższe kierunkowe

W zamian oferujemy : Pozytywną atmosferę

Pozytywną atmosferę

Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o prace oraz obszerny budżet szkoleniowy

Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. bonusy finansowe, prywatna opieka medyczna ubezpieczenie, budżet szkoleniowy i wiele innych)

Pracę przy międzynarodowych projektach (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Austria )

Jeśli jesteś zainteresowany tą pozycją lub masz jakieś pytania, zadzwoń do mnie 48223072492 lub wyślij CV k.wojciechowska pearsonfrank.com

Na aplikacje czekamy tylko do 5 sierpnia.

Pearson Frank International Ltd jest światowym liderem w rekrutacji Java / PHP / Web, oferujący więcej zleceń JAVA / PHP / Web niż jakakolwiek inna agencja.

Na całym świecie mamy do czynienia zarówno z agencjami cyfrowymi, jak i użytkownikami końcowymi JAVA i PHP. Pearson Frank International Ltd działa jako Agencja Zatrudnienia w związku z tym wakatem.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku