Pracownik Produkcyjny
Inter Europol S.A.
Marki, Małopole, mazowieckie
11 d. temu

Jesteśmy polską firmą rodzinną, której historia sięga 1989 roku. Początkowo nasza działalność ograniczała się do zaopatrywania w świeże wypieki mieszkańców Warszawy i okolic.

Dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce. Nasze wyroby cieszą się również ogromną popularnością w większości krajów Unii Europejskiej, a także Azji i Ameryce Północnej.

Nasza firma nastawiona jest na innowacyjność i elastyczność produkcyjną, a jednocześnie nie traci profilu biznesu rodzinnego, towarzyszącego nam od początku działalności.

Rodzinę Inter Europol tworzą zarówno doświadczeni fachowcy, jak również pełni pasji młodzi ludzie dopiero rozpoczynający karierę zawodową.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem w charakterze : Pracowników Produkcyjnych Miejsce pracy : Marki, Małopole Główne zadania :

 • Wykonywanie prac na liniach produkcyjnych związanych z wypiekiem, pakowaniem, sortowaniem pieczywa
 • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług Wymagania :
 • Uczciwość, sumienność, rzetelność
 • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
 • Wymagana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych Mile widziane :
 • Doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży spożywczej
 • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym Oferujemy :
 • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
 • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
 • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy Zainteresowanych prosimy o kliknięcie w przycisk APLIKUJ TERAZ! Inter Europol S.
 • A. z siedzibą przy ul Słonecznej 22, 05-270 Markach, jako Administrator danych osobowych, informuje, że : podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym;
 • posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
 • dane nie będą udostępniane przez Administratora osobom trzecim; wszelkie kwestie związane z zarządzaniem danymi osobowymi prosimy kierować na adres korespondencyjny Administratora lub pod adres email : rodo intereuropol.

  pl; dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego; ma Pan / Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza obowiązujące przepisy.

  W związku z powyższym prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych (CV) klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inter Europol S.

  A. z siedzibą w Markach przy ul. Słonecznej 22 zawartych w CV na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcyjny.

  Dodatkowo, osoby zainteresowane udziałem w przyszłych procesach rekrutacji do Inter Europol S.A. na podobne stanowisko prosimy o zamieszczenie w swoim CV dodatkowej klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inter Europol S.

  A. z siedzibą w Markach przy ul. Słonecznej 22 zawartych w CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, do dnia 31 grudnia 2018r.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku