Operator przenośników taśmowych i młotów udarowych pod ziemią
KGHM
Lubin, Polska
14 d. temu

Zakres obowiązków : 1. Prowadzenia kontroli i napraw bieżących. 2. Obsługa przenośników taśmowych i młotów udarowych pod ziemią.

3. Obsługa przydzielonego sprzętu zgodnie z DTR. OFERUJEMY :

  • Stabilną pracę w dużej firmie.
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Specjalistyczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. : - karty MultiSport, - preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie, - pakiety opieki medycznej (również dla rodziny), -
  • dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci. Wymagania : Minimalne :

  • Kurs z zakresu obsługi, budowy, konserwacji i napraw przenośników taśmowych oraz urządzeń do rozbijania brył skalnych i konstrukcji betonowych.
  • Dodatkowe :

  • Wymagany staż : 12 miesięcy.
  • Wykształcenie : zasadnicze zawodowe o kierunku mechanika i budowa maszyn lub pokrewnym.
  • Aplikuj