Absolwenci z j. niemieckim
Cee Experts
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy : absolwentów Filologii, pasjonatów języków obcych zmotywowanych do rozwoju w międzynarodowej firmie.

Dołącz do zespołu, jeśli chcesz zdobywać wartościowe doświadczenie w pracy z innymi kulturami oraz aktywnie wykorzystywać znajomość języków obcych! Czekamy na Ciebie! Zakres obowiązków : Analiza oraz przygotowywanie prezentacji Praca z contentem Social Media -

analiza, drobne tłumaczenia Wsparcie organizacyjne i administracyjne firmy Prowadzenie korespondencji mailowej w języku niemieckim Wymagania : Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego Dobra znajomość języka angielskiego Umiejętność pracy w zespole Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia Motywacja do pracy Oferujemy : Pracę pełną możliwości rozwoju w międzynarodowej stabilnej organizacji Bogaty pakiet benefitów m.

in prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, wejściówki na wydarzenia kulturalne Atrakcyjne wynagrodzenie Umowa o pracę Miła i przyjazna atmosfera

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku