Likwidator techniczny
Gothaer
rejon Górnego Śląska i Zagłębia, Polska
4 d. temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały :

  • Oględziny i opis uszkodzonych pojazdów
  • Wycena kosztów napraw i wartości rynkowej pojazdów
  • Oględziny i opis drobnych szkód majątkowych
  • OCZEKUJEMY

  • Znajomości budowy samochodów i technologii napraw powypadkowych
  • Doświadczenia w pracy rzeczoznawczej lub w warsztacie samochodowym
  • Wykształcenia średniego technicznego lub wyższego
  • Dobrej znajomości obsługi komputera
  • Znajomości programów Audatex, Eurotax oraz InfoEkspert
  • Prawa jazdy kat. B
  • Umiejętności organizacji własnej pracy
  • OFERUJEMY

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Szeroki pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów oraz dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych