Wysokie zarobki dla doświadczonych handlowców!
Cyfrowy Polsat S.A.
Przeworsk, Podkarpackie
30 d. temu
source : Lento.pl

Poszukiwany Przedstawiciel z doświadczeniem! Firma specjalizująca się w sprzedaży usług multimedialnych poszukuje osoby zainteresowanej pracą jako PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ds.

Klienta Indywidualnego oraz Biznesowego. Szukamy pracownika, który, posiada doświadczenie w sprzedaży (najlepiej w sprzedaży bezpośredniej), zna rynek usług telekomunikacyjnych, nie boi się nowych wyzwań i jest nastawiony na osiąganie zamierzonego celu. W zamian oferujemy :

 • dobre wynagrodzenie (podstawa, prowizja)
 • najwyższe w branży stawki prowizyjne
 • przejrzyste warunki umowy, stałe zatrudnienie
 • możliwości obsługi Klientów Indywidualnych i Biznesowych
 • zaangażowania, osiągania postawionych celów
 • ścieżka rozwoju, możliwość awansu zawodowego na Lidera / Trenera dla najlepszych Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, dołączając zgodę na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.
 • Administratorem danych osobowych jest Liberty Poland SA z siedzibą w Chorzowie (41-500), ul. Katowicka 47. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także -

  w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania Pani / Pana danych osobowych znajdują się na stronie www.liberty.eu.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku