Pielęgniarka/Pielęgniarz Anestezjologiczna/-y
LUX MED
Warszawa, mazowieckie, Polska
19 d. temu

Opis stanowiska

Praca na bloku operacyjnym w szpitalu ortopedii i medycyny sportowej Carolina Medical Center w Warszawie.

Główne obowiązki :

  • Przygotowanie sali operacyjnej do świadczenia usług, przygotowanie stanowiska anestezjologicznego, zaopatrzenie w leki, środki i materiały medyczne, sprzęt;
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej i systemowej;
  • Asystowanie lekarzowi podczas znieczulenia;
  • Opieka nad pacjentem podczas przygotowania do znieczulenia i w trakcie znieczulenia;
  • Przygotowanie sprzętu i narzędzi do dezynfekcji i sterylizacji, nadzór i prowadzenie wymaganej dokumentacji procesów dezynfekcji i sterylizacji;
  • Przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki, zasad wynikających z gospodarki odpadami.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie min. licencjackie preferowane wyższe magisterskie z zakresu pielęgniarstwa;
  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu;
  • Ukończone szkolenie specjalistyczne lub kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii;
  • Mile widziane co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki / pielęgniarza;
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych;
  • Silna orientacja na Pacjenta, empatia, chęć niesienia pomocy innym, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizację pracy własnej.
  • Oferujemy :

  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • Miłą i przyjazną atmosferę;
  • Różnorodne formy zatrudnienia;
  • Możliwości rozwoju zawodowego wg wytycznych Programu "Ścieżki rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych w Grupie LUX MED";
  • Pakiet pozapłacowy : opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe - na preferencyjnych warunkach;
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.
  • Aplikuj