Monter rurociągów
ConVess Sp. z o. o.
Gdańsk, Pomorskie
8 d. temu

Zatrudnimy monterów rurociągów okrętowych Lokalizacja : Gdańsk Obowiązki - prefabrykacja i montaż rurociągów okrętowych Wymagania -

minimum 3-letnie doświadczenie stoczniowe jako samodzielny monter - znajomość rysunku okrętowego izometrycznego - kurs cięcia i sczepiania potwierdzony certyfikatem -

rzetelność w podejściu do wykonywanej pracy Oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie - grupowe ubezpieczenie na życie - ubezpieczenie medyczne tj.

prywatna opieka medyczna - możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień (poddźwigowy, operator suwnicy z poziomu roboczego, certyfikaty spawalnicze itp.

możliwość wyjazdów. Formy zatrudnienia; zlecenie, o prace, lub na działalność gospodarcza Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ConVess Sp z o.

o. z siedzibą przy ul. Czechosłowackiej 3, 81-969 Gdynia, moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

ConVess sp. z.o.o 81-969 Gdynia ul. Czechosłowacka 3 Adres korespondencyjny : 81-969 Gdynia ul. Czechosłowacka 3 tel. kom. +48 58 580 00 5

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku