Konkurs na stanowisko Asystenta w Instytucie Matematyki i Informatyki w Katedrze Analizy Matematycznej
Uniwersytet Opolski
Opole
41 d. temu

Zainteresowane osoby proszone są o składanie w Dziekanacie Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki następujących dokumentów : 1.

podanie o zatrudnienie do JM Rektora Uniwersytetu Opolskiego,2. życiorys,3. odpis dyplomu lub zaświadczenie o uzyskaniu tytułu magistra matematyki,4.

wykaz publikacji,5. plan badań naukowych w dyscyplinie statystyka,6. kwestionariusz osobowy(www.uni.opole.pl / biblioteka / docs / pracownicy / kwestionariusz-

 • dla-ubiegajacego-sie.doc),7. list referencyjny,8. zgoda na : - wskazanie Uniwersytetu Opolskiego jako podstawowego miejsca pracy;
 • zaliczenie do liczby osób zatrudnionych przy prowadzeniu badań naukowych lub prac rozwojowych w związku z występowaniem Wydziału o dofinansowanie działalności statutowej,9.
 • oświadczenie o niekaralności(http : / / www.uni.opole.pl / biblioteka / docs / pracownicy / oswiadczenie-nauczyciela-karalnosc-

  i-nepotyzm.doc)Preferowane będą osoby, które : 1. posiadają dorobek naukowy lub plan badań naukowych wskazujący na możliwość szybkiego uzyskania awansu naukowego w dyscyplinie statystyka,2.

  znają teoretyczne i praktyczne aspekty statystyki,3. posiadają tytuł zawodowy inżyniera informatyki,4. są dyspozycyjne.Planowane zatrudnienie od 1 października 2017 r.

  Warunkiem zatrudnienia jest znajomość języka polskiego w mowie.Uczelnia nie zapewnia mieszkania.Termin składania podań upływa 3 tygodnie od dnia ogłoszenia.

  Po rozstrzygnięciu konkursu dokumenty zostaną zwrócone kandydatom pocztą.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku