EVENT MANAGER
Meeting Planner Sp. z o.o.
Kraków
46 d. temu

Opis firmy

Jesteśmy agencją eventową zajmującą się profesjonalną organizacją eventów i wyjazdów dla firm. Główne filary działania Eventivo to organizacja wyjazdów zagranicznych typu incentive, eventów motoryzacyjnych, szkoleń, konferencji, uroczystych gal i bankietów.

Opis stanowiska

Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy kreatywnego Event Managera, któremu nie jest obce przygotowanie ofert i samodzielne prowadzenie projektów eventowych.

Opis stanowiska :

  • Planowanie, organizowanie, koordynowanie oraz raportowanie przebiegu eventów
  • Pomoc w tworzeniu działań marketingowych, eventowych oraz nadzorowanie ich realizacji
  • Koordynacja i nadzór komunikacji fanpage-ów, profili w różnych kanałach social media
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (atrakcyjny system premiowy)
  • Wymagania :

  • min. roczne doświadczenie w organizacji eventów
  • wysoka komunikatywność
  • wysokie zdolności organizacyjne, samodzielność i dyspozycyjność
  • min. dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów mile widziane
  • znajomość obsługi programów graficznych- mile widziane
  • doświadczenie podróżnicze bądź szerokie zainteresowanie w tej dziedzinie mile widziane
  • Oferujemy :

  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju i awansu
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizję za sprzedaż ( zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej)
  • możliwości wyjazdów zagranicznych i pilotowanie wyjazdów
  • dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • niezbędne narzędzia do pracy : laptop, telefon
  • Wyślij swoje CV na adres i przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś dołączyć do naszego zespołu ;)