Młodszy Przedstawiciel do spraw Sprzedaży Produktów Bankowych
Citi
Poland, WP, Gdansk
4 d. temu

Description

Ucz się od najlepszych Bez względu na to czy kończysz naukę, czy jesteś już absolwentem, dołączając do Banku Handlowego w Warszawie S.

A. (działającego pod marką Citi Handlowy) jako Młodszy Przedstawiciel do Spraw Sprzedaży Produktów Bankowych uczynisz krok w kierunku rozwoju swej kariery w ekscytującej branży bankowości detalicznej.

Czym będziesz się zajmował jako Młodszy Przedstawiciel ds. Sprzedaży Produktów Bankowych Twoim zadaniem będzie nawiązywanie kontaktów umożliwiających Ci sprzedaż i promowanie produktów finansowych Citi Handlowy.

Żeby to osiągnąć będziesz musiał wykazać się pełnym zaangażowaniem i chęcią rozwijania swych umiejętności pod okiem ekspertów.

Będziesz także uczestniczył i branżowych targach i konferencjach na terenie całej Polski.

Qualifications

Co otrzymasz w zamian Pomożemy Ci wkroczyć na drogę rozwoju i nauki. Bogaty pakiet szkoleń i realne możliwości rozwoju zaprojektowane by pomóc Ci Uwolnić Twój Potencjał.

Chcemy byś świetnie się czuł w naszym towarzystwie, w tym celu zapewniamy fantastyczną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole sprzedażowym.

A po pracy? Karta multisport, opieka medyczna i ubezpieczenia na życie. Jak widzisz myślimy o wszystkim. Czego oczekujemy od idealnego kandydata Chcesz pracować w jednej z najbardziej prestiżowych instytucji finansowych na świecie.

Lubisz ludzi, uwielbiasz z nimi rozmawiać i chcesz na tym oprzeć swą karierę. Jesteś kreatywny i wiesz, że kluczem do sukcesu jest gotowość do nauki od najlepszych.

Zależy Ci na elastycznym czasie pracy, ale zdajesz sobie sprawę, że czasami oznacza to pracę w weekendy. Dołącz do naszego zespołu i Uwolnij Swój Potencjał

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku