Handel obnośny Władysławowo!
Sebastian
Władysławowo, Pomorskie
9 d. temu

Oferujemy pracę przy obnośnej sprzedaży produktów spożywczych na plaży, wysokie, prowizyjne zarobki, oraz zakwaterowanie.

Ze względu na specyfikę tej pracy, poszukujemy, młodych, pracowitych chłopaków w wieku od 16 do 28 lat. Pracujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach od 9-

10 rano do 17, wolne mamy tylko w dni deszczowe. Zarobki wypłacane są codziennie po pracy, a najlepsi pracownicy nagradzani będą premiami.

Dla osób chcących wykorzystać pobyt nad morzem do maksimum organizujemy dodatkową pracę wieczorami oraz w dni wolne od handlu na plaży.

Nie wymagamy doświadczenia, ponieważ sami szkolimy nowych pracowników, aby mogli jak najszybciej wykorzystać swój potencjał.

Z tego powodu jest to najlepszy pomysł na pierwszą pracę dla młodych ludzi. Jeśli jesteś z okolic Władysławowa zwrócimy Ci koszty dojazdów do pracy.

Jeśli masz jakieś pytania, zainteresowała Cię nasza oferta, chcesz przyjechać do pracy ze swoimi znajomymi : zadzwoń lub napisz do Nas.

Czekamy właśnie na Ciebie! 503-312-044

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku