Opieka do Pani z Bad Pyrmont od 30.08.2018
Polger24 Heinz Polger
Wrocław, Dolnośląskie
8 d. temu

Opis funkcji stanowiska pracy Opiekunka Oferujemy : 1100 euro netto 1. Legalne zatrudnienie, 2. Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji, 3.

Opłacone składki ZUS, 4. Wsparcie Polger24 podczas pobytu za granicą i w Polsce , 5. Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu podopiecznego, 6.

Organizacja i pokrycie kosztów podróży. Wymagania wobec kandydatki : 1. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, 2. Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, 3.

Wiek od 30 lat, 4. Predyspozycje psychologiczne, cierpliwość i życzliwość, 5. Dobry stan zdrowia, 6. Mile widziana wykwalifikowana opiekunka lub pielęgniarka, 7.

Osoba niepaląca. Podopieczny : Pani : 82 lat (168 cm, 78 kg ) mieszka w domu jednorodzinnym w miejscowości Bad Pyrmont. Choruje na stwardnienie rozsiane ma problem z mową z przełykaniem, porusza się z pomocą wózka, posiada II grupę inwalidzką.

Do obowiązków Opiekunki należeć będzie pomoc podopiecznej w porannej higienie, w ubraniu, rozebraniu, przygotowywać śniadanie, (gotuje mąż) pomoc w skorzystaniu z toalety, robienie zakupów, sprzątanie, pranie, prasowanie.

Podopieczna mieszka z mężem, opieka nie dotyczy męża, mąż pomaga w opiece nad żoną. Do dyspozycji opiekunki jest samodzielny umeblowany pokój, Internet, ogród z basenem.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem pracy prosimy o kontakt e-mailowy telefoniczny : 71-353-96-15, 794-295-602. Zarejestruj swoją kandydaturę na stanowisko Opiekunki lub Opiekuna osób starszych na www.

polger24.pl ! Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy oddzwonimy do Ciebie w ciągu 48h!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku