Mobilny Doradca Techniczny
EUROPEGAS SP. Z O.O.
Białystok
28 d. temu

Opis stanowiska : Mobilny Doradca Techniczny

  • Bezpośrednie wsparcie techniczne klientów w Polsce (praca mobilna).
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu produktów EuropeGAS.
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
  • Wsparcie Działu Handlowego w zakresie doradztwa technicznego celem rozwoju współpracy z aktualnymi klientami i pozyskiwania nowych.
  • Wymagania :

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w branży samochodowych instalacji LPG na podobnym stanowisku (wymóg konieczny).
  • Bardzo dobra wiedza techniczna z zakresu działania samochodowych instalacji gazowych (wymóg konieczny).
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń technicznych dla klientów.
  • Doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta.
  • Doskonała komunikatywność.
  • Zaangażowanie i duża samodzielność w pracy.
  • Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do pracy mobilnej.
  • Oferujemy :

  • Umowa o pracę na pełen etat, lub umowa o współpracę.
  • Wynagrodzenie stałe plus premia.
  • Duża samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Praca w intensywnie rozwijającej się firmie w zgranym zespole.
  • Standardowe narzędzia pracy : samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Aplikuj