PRACOWNIK POMOCNICZY DO PRAC W TERENIE
GEOPARTNER
Kraków, Małopolskie
4 d. temu

Jeśli interesujesz się geologią, lubisz nowe wyzwania i pracę z ludźmi, zapraszamy do Nas. Pracownik pomocniczy do prac w terenie Miejsce pracy : małopolskie Opis stanowiska praca w terenie, pomoc geologowi w wykonywaniu wierceń, sondowań, poboru prób gruntu.

Wymagania prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w terenie na obszarze całego kraju, odpowiedzialność, komunikatywność, zaangażowanie, mile widziane wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku inżynierii lądowej, nauk o Ziemi lub pokrewne.

Oferujemy możliwość rozwoju i współpracy z doświadczonym zespołem, realizowanie różnych projektów, aby praca była zawsze ciekawa, pracę w przyjaznej atmosferze, bo cenimy sobie miły, pogodny nastrój, zatrudnienie na podstawie umowy cywilno prawnej, bezpłatny dojazd do miejsca prac i powrót, wynagrodzenie w rozliczeniu godzinowym, ryczałt na noclegi i diety, możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy, jeżeli masz taką potrzebę, możliwość zdobycia uprawnień geologicznych.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku