REFERENT DS. EWIDENCJI PRODUKCJI
Piekarnia Galicyjska Sp. z o. o.
Ropczyce, Podkarpackie
9 d. temu

Piekarnia Galicyjska Sp. z.o.o została założona w roku 1993. Jesteśmy tradycyjną piekarnią, doskonale znaną w naszym regionie (woj podkarpackie, a nasze produkty są lubiane i cenione przez konsumentów.

Oprócz pieczywa świeżego produkujemy również szeroką gamę zdrowego pieczywa chrupkiego na zakwasie naturalnym, przekąsek oraz wypiekanych batonów zbożowych.

Są to produkty wysokiej jakości produkowane z zachowaniem tradycyjnej technologii, czemu zawdzięczają swój niezwykły smak.

Współpracujemy z wieloma sieciami handlowymi w Polsce, a ponadto cały czas rozwijamy sprzedaż eksportową. Nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, dlatego w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko : REFERENT DS.

OPAKOWAŃ Miejsce pracy : Ropczyce- Podkarpacie Zakres Pracy : - koordynowanie procesu projektowania opakowań i materiałów reklamowych -

weryfikacja projektów opakowań z klientami zewnętrznymi - ścisła współpraca z dostawcami opakowań - przygotowywanie specyfikacji produktowych -

opracowywanie oraz koordynowanie działań marketingowych (strona www, socjal media) Wymagania : - wykształcenie min. średnie -

motywacja do pracy i zaangażowanie - dobra organizacja pracy - mile widziana znajomość języka angielskiego Oferujemy : -

praca na umowę pracę - stawka 2100 zł brutto - możliwość rozwoju zawodowego i finansowego Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez przesłanie CV na adres mailowy : w temacie wpisując " REFERENT DS.

OPAKOWAŃ " Zachęcamy do osobistej wizyty w naszym biurze w Ropczycach, ul. Masarska 10 A Więcej informacji pod nr telefonu : 507 145 623 Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Piekarnia Galicyjska Sp.

z o.o. ul. Masarska 10 A, 39-100 Ropczyce, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez Piekarnię Galicyjską Sp.

z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji . W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości : Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 miesiącą, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 miesięcy.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 18 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku