Konsultant w dziale audytu
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie, Polska
1 d. temu

Dla naszego klienta, jednej z większych firm consultingowych w Polsce, poszukujemy doświadczonej osoby do działu audytu.

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć badanie sprawozdań i przeglądów ksiąg rachunkowych oraz sporządzanie dokumentacji z badań i przeglądów.

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie także odpowiedzialna za zarządzanie grupą konsultantów oraz planowanie pracy w ramach prowadzonego projektu.

Od kandydatów wymagamy wykształcenia wyższego o preferowanym kierunku rachunkowość i finanse.

Ponadto wymagamy co najmniej rocznego doświadczenia w audycie i / lub księgowości (w tym umiejętności sporządzania sprawozdań finansowych).

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz znajomość pakietu MS Office będzie dodatkowym atutem.

Poszukujemy kandydata komunikatywnego o wysokich zdolnościach analitycznych, który nie boi się pracy pod presją czasu oraz wyjazdów służbowych.

Nasz klient oferuje możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie, o przyjaznym, niekorporacyjnym środowisku pod okiem doświadczonych przełożonych.

Ponadto, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet szkoleń, kartę Multisport oraz wsparcie w zdobywaniu uprawnień na biegłego rewidenta lub ACCA.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku