Dyspozytor
Arriva
Warszawa
2 d. temu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.

000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie.

W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłową realizacją zleconej pracy przewozowej
  • Ścisła współpraca z komórkami służb technicznych, ruchowych zajezdni oraz służb nadzoru i koordynacji przewozów z ramienia ZTM
  • Nadzór nad prawidłową realizacją rozkładu jazdy na obsługiwanych liniach w oparciu o zatwierdzony grafik służb
  • Realizacja harmonogramu pracy kierowców i instruktorów ruchu
  • Dokonywanie bieżących czynności korygujących w celu zapewnienia sprawnej obsługi zleconej pracy przewozowej.
  • Oczekujemy :

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. D
  • Mile widziane dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę na pełen etat (na początku umowa okres próbny),
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych (przewóz osób)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • świadczenia socjalne
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia).
  • Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie CV na email : wpisując w temat nazwę stanowiska oraz lokalizację.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych