Oferta od 04.10. do babci mobilnej z demencją
SenioDi Pflege
Gogolin, Opolskie
7 d. temu

SenioDi Pflege (Agencja Zatrudnienia nr rej. 16265 ) oferuje usługi rekrutacji oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej.

Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie : Poszukiwana OPIEKUNKA osób starszych z dobrą lub komunikatywną ze znajomością j.

niemieckiego, prawem jazdy, niepaląca do babci mobilnej z demencją i Alzheimerem w Monchengladbach. Oferta pracy tymczasowej NOWA OFERTA wyjazd od 04.

10 na 1 miesiąc Wynagrodzenie 1200 Euro Zatrudnienie na warunkach niemieckich. Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie do nas swojego CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych na maila lub kontakt telefoniczny 508-

210-366 lub 509 952 496 lub 500-471-833. Zapraszamy do współpracy ! Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Odwiedzaj nas na Facebooku i stronie internetowej www.seniodipflege.

pl PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku