Programista JavaScript / .NET
Apator SA
Apator Telemetria
8 d. temu

Zadania

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy m.in. :

  • Opracowanie projektu na bazie dostarczonej dokumentacji analitycznej
  • Wytwarzanie oprogramowania na bazie projektu
  • Realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji dla wytworzonego oprogramowania
  • Udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania.
  • Wymagania

  • Znajomość obiektowego JavaScript oraz wzorców projektowych
  • Znajomość technologii web : HTML5, CSS, EcmaScript
  • Znajomość środowiska Visual Studio
  • Doświadczenie w realizacji projektów na platformie .NET
  • Podstawowa znajomość T-SQL oraz zagadnień bazodanowych (MS SQL)
  • Podstawowa znajomość PostgreSQL
  • Umiejętność samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Znajomość języka angielskiego (czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej)
  • Mile widziane

  • Znajomość bibliotek JS JQuery, Angular, Sencha, ExtJS
  • Znajomość architektury WebService, Ajax, Json
  • Znajomość zagadnień Git, NuGet, JIRA, WebApi
  • Doświadczenie w pracy z MSSQL, PostgreSql
  • Doświadczenie w implementacji z wykorzystaniem C# .NET, ASP.NET
  • Znajomość WPF, WCF, WF, MVVM
  • Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przejrzyste zasady wynagradzania, premie uzależnione od zaangażowania, umiejętności i efektów
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia techniczne, językowe i "miękkie")
  • Indywidualne podejście do każdego pracownika
  • Równowagę między życiem zawodowym i prywatnym
  • Wdrożenia i realizacja nowatorskich projektów
  • Praca w przyjaznej atmosferze w zespole specjalistów z branży IT
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych