Inżynier Sprzedaży / Doradca Techniczno-Handlowy
KSB Aktiengesellschaft
Poland
9 d. temu

Branża - przemysł / woda-ścieki

Obszar działania : praca w terenie (woj. lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie)

Forma zatrudnienia : umowa o pracę

Opis stanowiska :

  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych
  • doradztwo techniczno-handlowe dla klientów firmy
  • dobór pomp i armatury
  • opracowywanie ofert
  • przygotowywanie prezentacji dla klientów
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowa maszyn, ochrona środowiska lub pokrewne
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów technicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • samodzielność i zmysł organizacyjny
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy :

  • interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • stabilne miejsce pracy (umowa o pracę na czas nieokreślony) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwości rozwoju zawodowego, w tym szkolenia zagraniczne
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w sympatycznym zespole
  • niezbędne narzędzia
  • Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres e-mail : miroslawa.dyjak ksb.pl

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych