Konstruktor Elektronik Mechanik Automatyk Współpraca
Inpol
Katowice, Śląskie
8 d. temu

Jeżeli jesteś konstruktorem i szukasz współpracy skontaktuj się z nami, współpraca na zasadzie pracy dodatkowej. Zakres współpracy : -

projektowanie i wykonywanie maszyn, linii produkcyjnych itp. - pisanie oprogramowania, sterowania do maszyn, urządzeń - projektowanie i wykonywanie układów elektronicznych np.

sterowania - kontakty z podwykonawcami, dostawcami, klientami itp. (ustalanie warunków współpracy itp) - tworzenie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej, rozruchowej itp.

Znajomość co najmniej jednego programu typu Inventor, AutoCad itp. wykształcenie wyższe elektroniczne, elektryczne, mechatronika itp.

Bardzo dobra obsługa komputera Prawo jazdy B Prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia netto. Prosimy o kontakt wyłącznie telefoniczny i emailowy, osobiście nie udzielamy żadnych informacji i nie przyjmujemy aplikacji Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Inpol sp.

z o.o. z siedzibą w Piekarach Śląskich zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku