Spawacz-ślusarz
Agencja Pracy FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231
Poznań, Wielkopolskie
32 d. temu
source : Lento.pl

Dla Naszego Klienta, w związku z rozwojem produkcji, poszukujemy osób, które dołączą do zespołu i obejmą stanowisko : SPAWACZ-

ŚLUSARZ Miejsce pracy : Dąbrowa k. Poznania Obowiązki :

  • Spawanie profili ze stali czarnej
  • Składanie ramy do form z profili zamkniętych
  • Cięcie profili na pile tarczowej i taśmowej Oferujemy :
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w wymiarze pełnego etatu u jednego z liderów branżowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Pracę w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku : 6-14, 14-22
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • Kartę Multisport oraz ubezpieczenie Wymagania :
  • Uprawnienia MIG / MAG
  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku spawacz-ślusarz
  • Odpowiedzialność za poprawne wykonanie zleconych prac Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do aplikowania.
  • Prosimy o przesłanie CV wraz z aktualną klauzulą : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Oferta dotyczy zatrudnienia stałego, bezpośrednio w firmie. Nr Cert. AP nr 6231

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych