Mid Full Stack Web Developer (PHP, Angular)
Team Quest
Warszawa
15 d. temu

Skontaktuj się z nami inUdostępnij Formy umowy : Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska :

  • Praca nad topowymi i znanymi systemami i rozwiązaniami IT dla branży edukacyjno-wydawniczej.
  • Wymagania :

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność programowania w języku PHP
  • Umiejętność programowania w języku JavaScript
  • Znajomość biblioteki jQuery
  • Znajomość frameworka Symfony i narzędzi potrzebnych do programowania w nim
  • Znajomość frameworka AngularJS (może być poziom podstawowy) i narzędzi potrzebnych do programowania w nim
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Firma oferuje :

  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny (jedno, maksymalnie dwa spotkania)
  • Praca w nowoczesnym biurowcu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B
  • Płatny urlop 21-26 dni
  • Stabilne zatrudnienie, praca przy wielu projektach
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz ubezpieczenia na życie
  • Elastyczne godziny pracy (start pracy w godzinach 8 : 00-10 : 00)
  • Okazjonalna praca zdalna
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Dodatkowe atuty :

  • Umiejętność korzystania i tworzenia RESTful API
  • Znajomość systemu CMS WordPress
  • Aplikuj teraz oferta pracy IT IT praca Warszawa Praca programista PHP Praca developer PHP

    JavaScript angular.js Symfony jQuery MySQL PHP GIT