Specjalista ds. obsługi administracyjno
mBank S.A.
Poznań Polska
21 d. temu

Opis stanowiska

Zakres odpowiedzialności Specjalisty będzie wyglądał następująco :

  • Współpraca z Zarządem w realizacji codziennych obowiązków, w tym wsparcie w przygotowaniu dokumentacji posiedzeń Zarządu i Rady Nadzorczej
  • Udział w projektach wyznaczonych przez Zarząd, obejmujących m.in. obszary rozwoju biznesu, marketingu i administracyjno-prawny
  • Wsparcie Członków Zarządu przy opracowywaniu raportów i prezentacji
  • Koordynacja współpracy z kancelariami prawnymi
  • Codzienna współpraca z Klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi Spółki
  • Masz to coś ?

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (zadania administracyjne, praca z dokumentami, stanowiska wsparciowe)
  • Znasz aplikacje pakietu Office : Word, Excel, Power Point, Outlook
  • Komunikujesz się swobodnie w j. angielskim
  • Jesteś samodzielny, cechuje Cię dobra organizacja pracy oraz wiesz, jak ustalać priorytety zadań
  • Pracujesz z zaangażowaniem oraz dokładnością
  • Masz Asa w rękawie na każdy ASAP
  • Posiadasz rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz lubisz pracę z ludźmi
  • Nasza propozycja :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne stanowisko, z odpowiedzialnym zakresem obowiązków dające satysfakcję zawodową oraz osobistą
  • Inspirującą atmosferę pracy, z pozytywną energią każdego dnia
  • Aplikuj