Doradca Techniczno-Handlowy
Solar Sverige AB
Toruń
10 d. temu

Ansök senast : 19-11-2018 · Plats : Toruń

Czy chciałbyś stać się współautorem sukcesu dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej, stabilnej finansowo firmy? Jeśli jesteś zainspirowany możliwością uczestniczenia w tej przygodzie, koniecznie sprawdź czy nie odnajdujesz się w nakreślonym poniżej scenariuszu zawodowym, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Twoje przyszłe zadania

Będziesz uczestniczył w operacjach naszego działu sprzedaży, współdziałając z pracownikami pracującymi w terenie. Twoje zadania będą wymagały od Ciebie między innymi umiejętności nawiązywania relacji handlowych i monitorowania ich przebiegu, negocjowania warunków handlowych oraz przygotowania i realizacji ofert wraz z obsługą reklamacji.

Twoje działania będą zawierały również ciągłe poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów, rozwiązań i ich zastosowań, a w codziennej pracy będziesz wykorzystywał nasz system komputerowy Microsoft Dynamics AX.

Twój profil zawodowy

Masz wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunkowe (elektrotechnika, energetyka) i potrafisz zaangażować się w to, co robisz.

Zdobyłeś już minimum 2 lata doświadczenia w branży związanej z dystrybucją artykułów elektrotechnicznych i posiadasz podstawową znajomość jej asortymentu towarowego.

Oprócz samodzielności i dyspozycyjności, charakteryzujesz się również kreatywnością i chęcią realizowania własnego rozwoju.

Potrafisz obsługiwać komputer w zastosowaniach biznesowych i masz prawo jazdy kat. B. Znajomość produktów obszaru niskoprądowego będzie Twoim dodatkowym atutem.

Mile widziana będzie również komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Miejsce zatrudnienia

Poszukujemy pracowników, których miejscem pracy będzie Oddział Solar Polska w Toruniu.

Nasza oferta

Zapewnimy Ci interesującą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie za atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym i prowizyjnym.

Wyposażymy Cię w profesjonalne narzędzia pracy i możliwości rozwoju zawodowego oraz zapewnimy umowę o pracę, kartę Benefit, bezpłatną opiekę medyczną Enel-Med.

Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 18 listopada br.

Twój list motywacyjny oraz CV

Tillbaka till lediga jobb

W firmie Solar zawdzięczamy nasz sukces pracownikom skoncentrowanym na obsłudze klientów i potrafiącym z pasją zamieniać możliwości w działania.

Pracując w Solar, stajesz się częścią zespołu liczącego 3000 ludzi inicjatywy, wierzących w moc słowa tak . Razem jesteśmy jednym z wiodących Partnerów w Zaopatrzeniu i Usługach Europy Północnej, oferującym asortyment obejmujący 215 tysięcy produktów i zapewniającym jednocześnie jedyne w swoim rodzaju rozwiązania.

W 2016r osiągnęliśmy przychód wynoszący 11,072 miliarda DKK, w chwili obecnej poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć wynik jeszcze lepszy.

Jeśli jesteś osobą, która potrafi zapewnić klientom to, czego naprawdę potrzebują, a nie to, o co proszą, możesz do nas dołączyć. www.solar.eu.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku